O nas

Dyrektorem i współwłaścicielem Pharmacopea CZ s.r.o. jest Pavel Štěpka. Ma 45 lat. Medycyną naturalną zaczął interesować się już w młodości. Inne jego pasje to szkoła buddyzmu zen i sztuki walki. W 1993 roku był współzałożycielem SEZA – Środkowoeuropejskiego Stowarzyszenia Zen, i przez ponad dziesięć kolejnych lat czynnie w nim działał i rozwijał je. W latach 2003-2009 dzięki zrządzeniu losu regularnie odwiedzał Azję Południowo-Wschodnią – Indie i Chiny. Przez osiem lat indyjski Bombaj był jego drugim domem. Większość miejsc, skąd pochodzą produkty Superionherbs, odwiedził osobiście. Jego hobby to między innymi brazylijskie jiu-jitsu, tajski box, spływy kajakowe, windsurfing, szachy i tłumaczenia książek o rozwoju duchowym.    

MARTINA STOKLASOVÁ

Dyrektorka praskiego biura

Martina organizuje pracę naszego biura w Pradze. To najczęściej właśnie z nią są Państwo w kontakcie, pytając o szczegóły dotyczące naszych produktów. W trakcie długich wycieczek po czeskich górach i dolinach chętnie fotografuje przyrodę.

MILENA ŠEBKOVÁ

Zamówienia i logistyka

W naszej firmie dba przede wszystkim o to, aby Państwa zamówienia dotarły do Państwa bez problemu i w jak najkrótszym czasie. Interesuje się między innymi medycyną naturalną i zasadami zdrowego odżywiania, fascynują ją szeroko pojęte stosunki międzyludzkie. Zainteresowania te łączy ze swoją największą pasją, jaką są podróże.

JITKA ZAVORALOVÁ

Grafika

Jitka zajmuje się obróbką graficzną, tekstami, projektami etykiet i pomaga tworzyć nasze strony internetowe. W wolnym czasie maluje i gra na pianinie.

Bc. LUCIE JANSKÁ

Administracja stron WWW

Skończyła marketing na uniwersytecie w Libercu. Swoją miłość do książek i pisania przelewa na „papier” pisząc nasze teksty. Interesuje się zdrowym stylem życia i światem darów natury.

LENKA SOKOLOVÁ

Marketing

Lenka zajmuje się marketingiem naszych produktów w stale zmieniającym się i niespokojnym wirtualnym świecie. Pomaga nam budować świadomość marki naszych produktów naturalnych.

Naszymi konsultantami w zakresie specjalistycznej wiedzy są:
RNDr. Maria Kropáčková – doktor biologii o specjalizacji medycyna bioregulacyjna i mitochondrialna
RNDr. Kamil Kropáček, CSc. – Studiował biologię i chemię na Wydziale Nauk Uniwersytetu Karola w Pradze.