PHARMACOPEA CZ s.r.o.
przedstawicielstwo Pharmacopea Ltd. na terenie Polski
Mezilehlá 326/1, 19000, Praha
IČO:03177084 DIČ:CZ03177084

operator strony:: 
7 PHARMA LTD., reg. číslo 11350379, se sídlem 7 Whitechapel Road, Office 410, Londýn, Spojené království, E1 1DU 

Zamówienia::
+420 603 996 226,
+420 603 996 395
hurt: +420 603 330 626
email: info (at) superionherbs.pl

Często zadawane pytania

faq

Przed wysłaniem pytania prosimy zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami (zakładka FAQ).

Zapytania o zakup

Ile kosztuje przesyłka?
doprava-zdarma
 • Przy zamówieniu powyżej 210 zł koszt przesyłki pokrywamy my - dla Państwa przesyłka jest DARMOWA.
 • Przy zamówieniu poniżej 210 zł przesyłka pocztowa za pobraniem kosztuje 24 zł, przy płatności kartą lub z góry na rachunek bankowy 18,30 zł.
Jak szybko otrzymam zamówienie?
rychla-doprava
 •  Zamówienie złożone do godziny 15.00 otrzymają Państwo następnego dnia roboczego.
Gwarancja 100% - jak to dokładnie działa?
100zaruka1
 • Działa dokładnie tak, jak napisaliśmy. Jeżeli z jakichś powodów produkt nie spełni Państwa oczekiwań, wystarczy nam go odesłać, a my zwrócimy Państwu pieniądze.
 • Bez jakichkolwiek pytań i opóźnień z naszej strony.
Czy produkty są certyfikowane?
sgs gmp haccp
 • Tak, nasze produkty mają odpowiednie certyfikaty i zezwolenie na wprowadzenie do obrotu handlowego w Czechach.
 • Nasze produkty są produkowane zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami GMP, HACCP, GAP, ISO, więcej informacji TUTAJ
Jak działa program lojalnościowy?
vernostni
 • Za każde złożone zamówienie otrzymują Państwo określoną liczbę punktów, które zapisywane są na Państwa koncie. Punkty te można wykorzystać na rabat przy kolejnych zamówieniach. Więcej informacji o programie można znaleźć TUTAJ.
 • Aby zostać członkiem tego programu wystarczy przy składaniu pierwszego zamówienia założyć konto - należy tylko jednym kliknięciem zaznaczyć pole wyboru "Załóż konto" (patrz. rysunek). Reszta pójdzie już automatycznie.
Jak działa system nagród za polecenie sklepu?
odmenyzadoporučení
 • Jeżeli ktoś dokona zakupu dzięki Państwa rekomendacji, dostaną Państwo w nagrodę określoną liczbę punktów. Punkty te można wykorzystać na rabat przy kolejnych zamówieniach.
 • Jeżeli chcą Państwo otrzymywać nagrody w formie pieniężnej, należy zarejestrować się w naszym programie partnerskim TUTAJ.
Co to jest program partnerski - affiliate system?
affiliate
 • Program, w którym za każdego nowego klienta zyskanego dzięki Państwu, otrzymujecie od nas Państwo nagrodę.
 • Nasz system zapamiętuje wszystkich klientów, którzy trafili do nas dzięki Państwa rekomendacji i przyznaje Państwu nagrodę za każdy kolejny zakup tych klientów.
 • Co więcej, nasz system jest dwustopniowy. Oznacza to, że jeżeli ktoś z Państwa klientów zostanie naszym partnerem w programie partnerskim, otrzymacie Państwo nagrodę za zamówienia złożone przez klientów poleconych przez tego nowego partnera.
 • Sposób promocji i polecania naszych produktów jest bardzo prosty. W celu rejestracji do programu prosimy wypełnić formularz.

Pytania dotyczące korzystania z produktów

Na jaki okres czasu wystarczy jedno opakowanie Duanwood Reishi?

Dzięki dużej zawartości polisacharydów (ponad 40 %) i triterpenoidów (ponad 4 %) dla celów profilaktycznych wystarczy 1 kapsułka dziennie, rano, na czczo. Opakowanie wystarczy na 3 miesiące.
W celu leczenia określonych chorób należy przyjmować zwiększoną dawkę lub łączyć kilka produktów. W razie pytań prosimy o kontakt, chętnie Państwu doradzimy.

Jak szybko odczuję efekty działanie grzybów?

To zależy przede wszystkim od organizmu każdego z nas, jego stanu i wrażliwości. Niektórzy klienci chwalą się poprawą już po kilku dniach przyjmowania suplementu. W przypadku chorób przewlekłych wyraźną poprawę można zaobserwować po dwóch, trzech miesiącach stosowania. Jedno z przysłów tradycyjnej medycyny chińskiej mówi: „Ile miesięcy trwa choroba, tyle miesięcy trwa leczenie”.

Czy grzyby lecznicze lepiej spożywać na czczo czy z posiłkiem?

Grzyby lecznicze najlepiej przyjmować poza posiłkami. Optymalny czas przyjmowania grzybów to 20 minut przed posiłkiem lub 30 minut po posiłku. To pozwala na maksymalne wykorzystanie substancji aktywnych zawartych w ekstrakcie. Kapsułki należy popić wodą lub słabą herbatą. Należy pamiętać o spożywaniu odpowiedniej ilości wody. Wyjątek stanowi suplement Triterpenmax, który najlepiej przyjmować w trakcie mniejszego posiłku, zawierającego tłuszcze - np. z porządną zupą. Triterpeny łączą się bowiem z tłuszczem. Ze względu na 20% zawartość triterpenów najlepiej przyjmować Triterpenmax w trakcie mniejszego posiłku lub 20-30 po posiłku.

Czy trzeba robić przerwy w przyjmowaniu produktów, jeśli tak, to po jakim okresie stosowania?

Oferowane przez nas grzyby lecznicze są przeznaczone do długotrwałego stosowania. Najlepiej stosować je przez okres 3 miesięcy, następnie przerwać ich przyjmowanie na 10-14 dni i ponownie stosować przez 3 miesiące. Czasem lepiej sprawdza się przyjmowanie przez 5 dni, potem 2 dni przerwy i w ten sposób kontynuować przez długi czas. Ważne, aby słuchać swojego organizmu i modyfikować sposób stosowania w zależności od swoich potrzeb. Aby ekstrakt zaczął działać na poziomie komórkowym należy go przyjmować przez odpowiednio długi okres czasu - co najmniej 90-100 dni.

Czy mogę sam(a) wybrać sobie produkt, czy muszę skonsultować to z lekarzem?

W przypadku mniej poważnych problemów można wybrać sobie produkt samemu. W przypadku poważnych problemów warto skonsultować się z lekarzem, który zna się na działaniu grzybów leczniczych.

Czy produkty z grzybów można stosować u dzieci?

Tak, ale dzienną dawkę należy dostosować do wieku dziecka. Np. dzieci w wieku 7-10 lat powinny dostawać połowę zalecanej dziennej dawki. Kapsułkę z ekstraktem można podzielić, ekstrakt zalać gorącą wodą i poczekać, aż całkowicie się rozpuści. Gotowy napój można łyżką rozlać na kilka porcji, a te następnie zmieszać z herbatą czy innym ulubionym napojem dziecka.

Czy mogę łączyć produkty z grzybów z innymi suplementami diety?

Tak. Jedynie w przypadku produktów zawierających błonnik należy zachować odstęp co najmniej 1 godzinę. Szkoda byłoby, aby cenny ekstrakt przewędrował z błonnikiem cały układ trawienny bez możliwości uwolnienia swoich leczniczych właściwości. Jeżeli chcą Państwo łączyć produkty z grzybów z Chitomaxem lub Fenuprimem najlepiej przyjąć rano na czczo produkt z grzybów a Fenuprim lub Chitomax spożyć w trakcie obiadu i kolacji.

Można stosować grzyby w trakcie chemioterapii?

Grzyby lecznicze są bardzo wskazane również w trakcie chemioterapii. Najlepiej zacząć je przyjmować jeszcze przed rozpoczęciem chemioterapii. Nie tylko złagodzą jej skutki uboczne, ale poprawi się skuteczność całego procesu leczenia. To samo dotyczy także radioterapii. Przyjmowanie grzybów w trakcie chemioterapii i radioterapii należy zawsze skonsultować z lekarzem prowadzącym!

Czy w momencie, kiedy Reishi zacznie działać na nadciśnienie tętnicze, mogę odstawić leki przepisane przez lekarza?

Nie. Leki można odstawić wyłącznie za zgodą lekarza, które je Państwu przepisał.

Jestem wegetarianinem - z czego są zrobione tabletki?

Nasze kapsułki są wyprodukowane z hydroksypropylometylocelulozy. Nazwa brzmi bardzo skomplikowanie, ale chodzi po prostu o celulozę z czystą wodą. To nowoczesne kapsułki bez jakichkolwiek substancji dodatkowych, odpowiednie dla wegetarian i wegan.

 

Kapsułki HPMC to dwuczęściowe kapsułki składające się z hydroksypropylometylocelulozy. W związku z tym, że kapsułki są wyłącznie roślinnego pochodzenia, są odpowiednie dla różnych użytkowników, którzy mają pewne kulturowe, religijne lub dietetyczne ograniczenia.

Kapsułki HPMC - zalety

 • Nie zawierają skrobi
 • Nie zawierają glutenu
 • Nie zawierają konserwantów
 • Naturalna postać
 • Odpowiednie przy restrykcyjnych dietach
 • Odpowiednie dla wegetarian
 • Certyfikaty Kosher i Halal
 • Produkt w pełni naturalny
Czy oferowane ekstrakty zawierają substancje konserwujące lub inne substancje dodatkowe?

Nie. Wszystkie nasze produkty to czyste ekstrakty 100%. Nie dodajemy żadnych konserwantów ani substancji dodatkowych. Wiele firm je stosuje w celu przedłużenia trwałości produktów lub ułatwienia napełniania kapsułek. Nasze ekstrakty są bardzo trwałe dzięki wysokiej zawartości polisacharydów a do napełniania kapsułek stosujemy najnowocześniejsze technologie farmaceutyczne. Po co jeszcze obciążać nasz organizm - w dzisiejszych czasach już i tak obciążamy go nadmiernie. To jeden z powodów, dlaczego nasze produkty mają formę kapsułek, a nie tabletek - tabletki są pełne różnych substancji pomocniczych i konserwantów. Jeżeli chcemy cieszyć się efektami przyjmowania grzybów leczniczych, nigdy nie należy spożywać ich w formie tabletek. Zawsze należy przyjmować czysty ekstrakt 100%.

Formularz kontaktowy

obalka_messageWyślij do nas wiadomość