faq

Najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt TUTAJ.

Pytania o zakup

doprava-zdarma
 • Przy zamówieniu powyżej 210 zł koszt przesyłki pokrywamy my - dla Państwa przesyłka jest DARMOWA.
 • Przy zamówieniu poniżej 210 zł przesyłka pocztowa za pobraniem kosztuje 24 zł, przy płatności kartą lub z góry na rachunek bankowy 18,30 zł.
rychla-doprava
 •  Zamówienie złożone do godziny 15:00 otrzymają Państwo następnego dnia roboczego.
100zaruka1
 • Działa dokładnie tak, jak napisaliśmy. Jeżeli z jakichś powodów produkt nie spełni Państwa oczekiwań, wystarczy nam go odesłać, a my zwrócimy Państwu pieniądze.
 • Bez jakichkolwiek pytań i opóźnień z naszej strony.
sgs gmp haccp
 • Tak, nasze produkty mają odpowiednie certyfikaty i zezwolenie na wprowadzenie do obrotu handlowego w Czechach.
 • Nasze produkty są produkowane zgodnie z najbardziej wymagającymi standardami GMP, HACCP, GAP, ISO, więcej informacji TUTAJ
vernostni
 • Za każde złożone zamówienie otrzymują Państwo określoną liczbę punktów, które zapisywane są na Państwa koncie. Punkty te można wykorzystać na rabat przy kolejnych zamówieniach. Więcej informacji o programie można znaleźć TUTAJ.
 • Aby zostać członkiem tego programu wystarczy przy składaniu pierwszego zamówienia założyć konto - należy tylko jednym kliknięciem zaznaczyć pole wyboru "Załóż konto" (patrz. rysunek). Reszta pójdzie już automatycznie.
odmenyzadoporučení
 • Jeżeli ktoś dokona zakupu dzięki Państwa rekomendacji, dostaną Państwo w nagrodę określoną liczbę punktów. Punkty te można wykorzystać na rabat przy kolejnych zamówieniach.
 • Jeżeli chcą Państwo otrzymywać nagrody w formie pieniężnej, należy zarejestrować się w naszym programie partnerskim TUTAJ.
affiliate
 • Program, w którym za każdego nowego klienta zyskanego dzięki Państwu, otrzymujecie od nas Państwo nagrodę.
 • Nasz system zapamiętuje wszystkich klientów, którzy trafili do nas dzięki Państwa rekomendacji i przyznaje Państwu nagrodę za każdy kolejny zakup tych klientów.
 • Co więcej, nasz system jest dwustopniowy. Oznacza to, że jeżeli ktoś z Państwa klientów zostanie naszym partnerem w programie partnerskim, otrzymacie Państwo nagrodę za zamówienia złożone przez klientów poleconych przez tego nowego partnera.
 • Sposób promocji i polecania naszych produktów jest bardzo prosty. W celu rejestracji do programu prosimy wypełnić formularz.

Pytania dotyczące stosowania produktów

Dzięki dużej zawartości polisacharydów (ponad 40 %) i triterpenoidów (ponad 4 %) dla celów profilaktycznych wystarczy 1 kapsułka dziennie, rano, na czczo. Opakowanie wystarczy na 3 miesiące.
W celu leczenia określonych chorób należy przyjmować zwiększoną dawkę lub łączyć kilka produktów. W razie pytań prosimy o kontakt, chętnie Państwu doradzimy.

To zależy przede wszystkim od organizmu każdego z nas, jego stanu i wrażliwości. Niektórzy klienci chwalą się poprawą już po kilku dniach przyjmowania suplementu. W przypadku chorób przewlekłych wyraźną poprawę można zaobserwować po dwóch, trzech miesiącach stosowania. Jedno z przysłów tradycyjnej medycyny chińskiej mówi: „Ile miesięcy trwa choroba, tyle miesięcy trwa leczenie”.

Grzyby lecznicze najlepiej przyjmować poza posiłkami. Optymalny czas przyjmowania grzybów to 20 minut przed posiłkiem lub 30 minut po posiłku. To pozwala na maksymalne wykorzystanie substancji aktywnych zawartych w ekstrakcie. Kapsułki należy popić wodą lub słabą herbatą. Należy pamiętać o spożywaniu odpowiedniej ilości wody. Wyjątek stanowi suplement Triterpenmax, który najlepiej przyjmować w trakcie mniejszego posiłku, zawierającego tłuszcze - np. z porządną zupą. Triterpeny łączą się bowiem z tłuszczem. Ze względu na 20% zawartość triterpenów najlepiej przyjmować Triterpenmax w trakcie mniejszego posiłku lub 20-30 po posiłku.

Oferowane przez nas grzyby lecznicze są przeznaczone do długotrwałego stosowania. Najlepiej stosować je przez okres 3 miesięcy, następnie przerwać ich przyjmowanie na 10-14 dni i ponownie stosować przez 3 miesiące. Czasem lepiej sprawdza się przyjmowanie przez 5 dni, potem 2 dni przerwy i w ten sposób kontynuować przez długi czas. Ważne, aby słuchać swojego organizmu i modyfikować sposób stosowania w zależności od swoich potrzeb. Aby ekstrakt zaczął działać na poziomie komórkowym należy go przyjmować przez odpowiednio długi okres czasu - co najmniej 90-100 dni.

W przypadku mniej poważnych problemów można wybrać sobie produkt samemu. W przypadku poważnych problemów warto skonsultować się z lekarzem, który zna się na działaniu grzybów leczniczych.

Tak, ale dzienną dawkę należy dostosować do wieku dziecka. Np. dzieci w wieku 7-10 lat powinny dostawać połowę zalecanej dziennej dawki. Kapsułkę z ekstraktem można podzielić, ekstrakt zalać gorącą wodą i poczekać, aż całkowicie się rozpuści. Gotowy napój można łyżką rozlać na kilka porcji, a te następnie zmieszać z herbatą czy innym ulubionym napojem dziecka.

Tak. Jedynie w przypadku produktów zawierających błonnik należy zachować odstęp co najmniej 1 godzinę. Szkoda byłoby, aby cenny ekstrakt przewędrował z błonnikiem cały układ trawienny bez możliwości uwolnienia swoich leczniczych właściwości. Jeżeli chcą Państwo łączyć produkty z grzybów z Chitomaxem lub Fenuprimem najlepiej przyjąć rano na czczo produkt z grzybów a Fenuprim lub Chitomax spożyć w trakcie obiadu i kolacji.

Grzyby lecznicze są bardzo wskazane również w trakcie chemioterapii. Najlepiej zacząć je przyjmować jeszcze przed rozpoczęciem chemioterapii. Nie tylko złagodzą jej skutki uboczne, ale poprawi się skuteczność całego procesu leczenia. To samo dotyczy także radioterapii. Przyjmowanie grzybów w trakcie chemioterapii i radioterapii należy zawsze skonsultować z lekarzem prowadzącym!

Nie. Leki można odstawić wyłącznie za zgodą lekarza, które je Państwu przepisał.

Nasze kapsułki są wyprodukowane z hydroksypropylometylocelulozy. Nazwa brzmi bardzo skomplikowanie, ale chodzi po prostu o celulozę z czystą wodą. To nowoczesne kapsułki bez jakichkolwiek substancji dodatkowych, odpowiednie dla wegetarian i wegan.

 

Kapsułki HPMC to dwuczęściowe kapsułki składające się z hydroksypropylometylocelulozy. W związku z tym, że kapsułki są wyłącznie roślinnego pochodzenia, są odpowiednie dla różnych użytkowników, którzy mają pewne kulturowe, religijne lub dietetyczne ograniczenia.

Kapsułki HPMC - zalety

 • Nie zawierają skrobi
 • Nie zawierają glutenu
 • Nie zawierają konserwantów
 • Naturalna postać
 • Odpowiednie przy restrykcyjnych dietach
 • Odpowiednie dla wegetarian
 • Certyfikaty Kosher i Halal
 • Produkt w pełni naturalny

Nie. Wszystkie nasze produkty to czyste ekstrakty 100%. Nie dodajemy żadnych konserwantów ani substancji dodatkowych. Wiele firm je stosuje w celu przedłużenia trwałości produktów lub ułatwienia napełniania kapsułek. Nasze ekstrakty są bardzo trwałe dzięki wysokiej zawartości polisacharydów a do napełniania kapsułek stosujemy najnowocześniejsze technologie farmaceutyczne. Po co jeszcze obciążać nasz organizm - w dzisiejszych czasach już i tak obciążamy go nadmiernie. To jeden z powodów, dlaczego nasze produkty mają formę kapsułek, a nie tabletek - tabletki są pełne różnych substancji pomocniczych i konserwantów. Jeżeli chcemy cieszyć się efektami przyjmowania grzybów leczniczych, nigdy nie należy spożywać ich w formie tabletek. Zawsze należy przyjmować czysty ekstrakt 100%.