Rozmowa z Hanką Křížkovą

Z Hanką przyjaźnimy się już 35 lat więc było całkiem oczywiste, że pokażę jej produkty firmy Superionherbs. I tak się też stało.

Hanko, który grzyb z naszej oferty spróbowałaś jako pierwszy?

Jako śpiewaczka bywam często wyczerpana fizycznie i psychicznie, i potrzebuję dobrego źródła energii. Ze trzy lata temu ktoś polecił mi i zaczęłam przyjmować Ganodermę – Duanwood Red Reishi. Muszę przyznać, że efekty zauważyłam bardzo szybko, znów miałam mnóstwo energii a zmęczenie zniknęło.

Jakie znaczenie ma dla Ciebie medycyna naturalna?

Wiadomo powszechnie, że jestem zwolenniczką medycyny naturalnej i łączenia medycyny klasycznej z alternatywną.

Próbowałaś innych grzybów, oprócz Reishi?

To bardzo aktualne pytanie. Przed miesiącem dostałam zapaści (nie życzę tego nikomu) i bardzo długo wracałam do siebie. Myślę, że to dzięki produktom BetaGlukan, Reishi i He Shou Wu, które mi poleciłaś, znów jestem w dobrej kondycji.

Chciałabyś spróbować kolejne produkty?

Pewnie. Właśnie myślę o spróbowaniu Fenuprim i Chitomax, żebym miała figurę modelki. Ale tak na poważnie, zrzucenie paru kilogramów dobrze mi zrobi.

Gdzie w tej chwili możemy Cię zobaczyć na scenie?

Gram teraz w Teatrze Muzycznym Karlín w musicalu Carmen, ponadto już 22 lat z małymi przerwami w musicalu Dracula oraz w teatrze Hybernia w musicalu Sybilla i Mefisto. Od listopada znów ruszamy z musicalem na lodzie „Kopciuszek”. Do tego biorę udział w różnych programach talk show, recitalach i koncertach. Na nudę, jak widzisz, nie narzekam. Już nie mogę się doczekać Bożego Narodzenia, które uwielbiam i kiedy wreszcie będę mieć czas dla siebie i swoich przyjaciół.

Hanko, życzę Ci, aby udało Ci się bez problemu zrealizować wszystkie plany zawodowe i aby nasze produkty Ci w tym pomogły. Dziękuję za rozmowę. Martina